כניסה
חדשות הספרייה

החיים ממעוף הסיפור - עם איש הסיפורים שוקה די-נור  

11 ינואר, 2021

 די נור

סדרת מפגשי זום בספרייה 

על תבונה ותובנה - "החיים מִמְעוֹף הסיפור" 

סדרת מפגשים מעוררי השראה עם איש הסיפורים והתובנות - שוקה די-נור

בימי ראשון בשעה 19:30

שוקה די-נור, מוכר לרבים כאיש הסיפורים והתובנות מתכנית יום השישי של שמעון פרנס בגלי צה"ל. שוקה, שעשה הסבה מעניינת מעולם המִספרים (העסקים) לעולם הסיפורים, יעביר לנו בארבעה מפגשים חודשיים שעה קלה עם סיפורי חיים קטנים, מהחיים של כולנו, 'שמפילים כל מיני אסימונים' ושישאירו אתכם עם הרבה חומר למחשבה... 

31.1.21                החיים ממעוף הסיפור - חשיפה לעולמם של סיפורי חיים

במפגש הראשון ניחשף לעולם של סיפורי חיים קצרים מעוררי השראה, על התובנות שעולות מהם. הסיפורים יאפשרו הצצה מעניינת לחיים של כולנו מזווית מעט אחרת.   

28.2.21                החיים ממעוף הסיפור - עולם המשפחה והחברים

"בדידות אינה נובעת מחוסר אנשים סביבך, אלא מחוסר היכולת לדבר עם אנשים על מה שמשמעותי לך" (קרל גוסטב יונג). המפגש יחשוף אותנו לסיפורי חיים מלאי תובנות מחיי המשפחה של כולנו. הנושאים שאנחנו מדברים עליהם והנושאים שאנחנו ממעטים לדבר עליהם - אבהות, אימהוּת, סבים סבות ונכדים, וחברויות. 

21.3.21                החיים ממעוף הסיפור - עולם החינוך

"חינוך זה מה ששורד כאשר מה שנלמד כבר נשכח..." (הפסיכולוג פרדריק סקינר). במפגש השלישי נעסוק בסיפורים מרתקים מעולם החינוך שיפנו זרקור מעניין להבדל בין חינוך והוראה.

25.4.21                החיים ממעוף הסיפור - סיפורי קסם המקרה

"מקריות היא שם הפסבדונים (שם העט) של אלוהים" (תאופיל גוטייה). המפגש המסכם יעסוק בסיפורי חיים הזויים, שיד המקרה הלא מוסברת מעורבת בהם באופן מעורר השתאות.

להרשמה ולקבלת קישור לזום, כיתבו לנו: sifriyata11@gmail.com.   

תפריט נגישות